2014' Audi A8 photo #1
2014' Audi A8 photo #2
2014' Audi A8 photo #3
2014' Audi A8 photo #4
2014' Audi A8 photo #5
2014' Audi A8 photo #6
2014' Audi A8 photo #7
7 foto

2014' Audi A8

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€20,500
Publikuar 19 Mars 2024
Përditësuar 5 Korrik 2024
ID: ZT524W
  • NRG Motors
  • Durrës
  • 069Tregoni telefonin

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 5 vende
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 220000 km
Zhvendosje: 2987 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2014' Audi A8

SHITET ⤵️
▪︎ Marka, Modeli: Audi A8 3.0 TDI Quattro
▪︎ Viti: 12/2014
▪︎ Kambjo: Automatike
▪︎ Lenda Djegese: Diesel
▪︎ Targa: Dogane e paguar
▪︎ Km: 220.000
▪︎ Ngjyra: E zeze
Opsionet shtese:
▪︎ Full Options
▪︎ V6
▪︎ Start Stop
▪︎ Auto Hold
▪︎ ECO
▪︎ Cruise Control
▪︎ Fener Xenon dhe Inteligjent
▪︎ Fener me larje
▪︎ Audio Bosse
▪︎ Kompjuter bordi
▪︎ Navi
▪︎ Bluetooth
▪︎ Baxha
▪︎ Kamera 360°
▪︎ Kamera para dhe pas
▪︎ Sensor parkimi
▪︎ Klima Bi Zonale
▪︎ Efficiency/Comfort/Auto/Dynamic/Individual
▪︎ Sedilje elektrike
▪︎ Sedilje me memorie
▪︎ Sedilje me ngrohje/ftohje
▪︎ Sediljet mbrapa me ngrohje
▪︎ Komanda ne timon
▪︎ Perde xhami elektrike
▪︎ Rimeso Druri
▪︎ Bagazhi mbyllet me buton,
▪︎ Marsha F1 ne timon
▪︎ etj.
📍Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres Marikaj
💶 Cmimi: 20.500€
⛔ NUK NDERROHET ⛔
📲 Telefon: +355 69 249 7772
📲 Whatsapp: +355 69 260 5773

Support Ukraine