2014' Audi A8 photo #1
2014' Audi A8 photo #2
2014' Audi A8 photo #3
2014' Audi A8 photo #4
2014' Audi A8 photo #5
2014' Audi A8 photo #6
2014' Audi A8 photo #7
7 photos

2014' Audi A8

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€20,500
Published 19 March 2024
Updated 5 July 2024
ID: ZT524W

Information from the owner

Body: Sedan - 4 doors, 5 places
Age: 10 years
Mileage: 220000 km
Displacement: 2987 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2014' Audi A8

SHITET ⤵️
▪︎ Marka, Modeli: Audi A8 3.0 TDI Quattro
▪︎ Viti: 12/2014
▪︎ Kambjo: Automatike
▪︎ Lenda Djegese: Diesel
▪︎ Targa: Dogane e paguar
▪︎ Km: 220.000
▪︎ Ngjyra: E zeze
Opsionet shtese:
▪︎ Full Options
▪︎ V6
▪︎ Start Stop
▪︎ Auto Hold
▪︎ ECO
▪︎ Cruise Control
▪︎ Fener Xenon dhe Inteligjent
▪︎ Fener me larje
▪︎ Audio Bosse
▪︎ Kompjuter bordi
▪︎ Navi
▪︎ Bluetooth
▪︎ Baxha
▪︎ Kamera 360°
▪︎ Kamera para dhe pas
▪︎ Sensor parkimi
▪︎ Klima Bi Zonale
▪︎ Efficiency/Comfort/Auto/Dynamic/Individual
▪︎ Sedilje elektrike
▪︎ Sedilje me memorie
▪︎ Sedilje me ngrohje/ftohje
▪︎ Sediljet mbrapa me ngrohje
▪︎ Komanda ne timon
▪︎ Perde xhami elektrike
▪︎ Rimeso Druri
▪︎ Bagazhi mbyllet me buton,
▪︎ Marsha F1 ne timon
▪︎ etj.
📍Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres Marikaj
💶 Cmimi: 20.500€
⛔ NUK NDERROHET ⛔
📲 Telefon: +355 69 249 7772
📲 Whatsapp: +355 69 260 5773

Support Ukraine