2011' Audi A8 photo #1
2011' Audi A8 photo #2
2011' Audi A8 photo #3
2011' Audi A8 photo #4
2011' Audi A8 photo #5
5 foto

2011' Audi A8

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€17,500
Publikuar 4 Maj 2024ID: SP1nDu

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2011' Audi A8

Audi A8 4.2 Tdi Quatro
Nafte Matrix Quattro
Sensore parkimi
Limitator shpejtesie
Line assist plus
Distronic plus
Auto control drive
Kambio automat/ comfort/ sport/ dynamic,individual,tronic +/-
Speed limit display
Ambient light me 3 ngjyra
Xhama dopio
Xhama te zinj+para mbrapa me leje
Pasqyra me palosje
Sendilje Ngrohje Ftohje+Masazh
Sendilje me memorie
Sistem Audi MMI Cd/dvd/mp3/sd card/Bluetooth audio/Aux
Sensor shiu
F1 ne timon
Muzike Boose
Disqe 21 Goma 100% te reja
Bagazhi hapet me buton
Letra te paguara per 1 vit
Tamburo,kembe motorri dhe kambjo,vaji filtra gomina te sapo ndrruara me te drejt kontrolli.

Support Ukraine