2011' Audi A8 photo #1
2011' Audi A8 photo #2
2011' Audi A8 photo #3
2011' Audi A8 photo #4
2011' Audi A8 photo #5
5 photos

2011' Audi A8

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€17,500
Published 4 May 2024ID: SP1nDu

Information from the owner

Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2011' Audi A8

Audi A8 4.2 Tdi Quatro
Nafte Matrix Quattro
Sensore parkimi
Limitator shpejtesie
Line assist plus
Distronic plus
Auto control drive
Kambio automat/ comfort/ sport/ dynamic,individual,tronic +/-
Speed limit display
Ambient light me 3 ngjyra
Xhama dopio
Xhama te zinj+para mbrapa me leje
Pasqyra me palosje
Sendilje Ngrohje Ftohje+Masazh
Sendilje me memorie
Sistem Audi MMI Cd/dvd/mp3/sd card/Bluetooth audio/Aux
Sensor shiu
F1 ne timon
Muzike Boose
Disqe 21 Goma 100% te reja
Bagazhi hapet me buton
Letra te paguara per 1 vit
Tamburo,kembe motorri dhe kambjo,vaji filtra gomina te sapo ndrruara me te drejt kontrolli.

Support Ukraine