Shto te të preferuarat

2004' Audi A8

€3,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2004 Audi A8 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Audi A8 4.0 letra shqiptare te paguara dhe pezulluara . Makina thyej nje bilancier ja vura te gjith te rinj nje e thye prap se ka dal nga faza dhe per arsye se kam makin tjeter nuk e bera me dhe e lash hapur sic eshte dhe e mbylla ne garazh makina shitet sic eshte cmimi eshte i arsyshem dhe per pjes shitet i gjithe per cdo sqarim mund te merni ne tel ju faleminderit

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 24 Gusht 2020