Bookmark This

2004' Audi A8

€3,500
Report This Ad!
  • 2004 Audi A8 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Audi A8 4.0 letra shqiptare te paguara dhe pezulluara . Makina thyej nje bilancier ja vura te gjith te rinj nje e thye prap se ka dal nga faza dhe per arsye se kam makin tjeter nuk e bera me dhe e lash hapur sic eshte dhe e mbylla ne garazh makina shitet sic eshte cmimi eshte i arsyshem dhe per pjes shitet i gjithe per cdo sqarim mund te merni ne tel ju faleminderit

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 24 August 2020