2019' Audi A6 photo #1
2019' Audi A6 photo #2
2019' Audi A6 photo #3
2019' Audi A6 photo #4
2019' Audi A6 photo #5
2019' Audi A6 photo #6
6 foto

2019' Audi A6

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€43,900
Publikuar 28 Qershor 2024ID: 4k4s9r
  • Fier
  • 069Tregoni telefonin

Information from the owner

Mosha: 5 vjet
Kilometrazhi: 80000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2019' Audi A6

ℹ️AUDI A6 3.0 TFSI QUATTRO
ℹ️ 3 x SLINE FABRIKE
ℹ️VITI 2020
ℹ️Kilometrat 81.000(100% orgjinale me Garanci)
ℹ️KAMBIO : AUTOMATIKE
ℹ️FORCA MOTORRIKE:3.0
📁OPSIONE SHTESE
◾️Ndezje me buton Start-Stop-Engine
◾️Fiket ne semafor
◾️Sistem vetefrenimi
◾️Distronic
◾️Distanc Display
◾️Speed Limit Assist
◾️Attension Assist
◾️Auto Hold
◾️Shfaq kilometrat ne xham
◾️Kamera parkimi 360 grad
◾️Sensor parkimi 360 grad
◾️Interior Light
◾️Klima 4 zona
◾️Sediljet elektrike +ngrohje-ftohje
◾️Sallon lekure
◾️Pasqyrat elektrike dhe antiverbuese
◾️Fenerat Inteligent Full Matrix
◾️Baxho Xhami
◾️Perde Mbrapa etj.
▪️Cmimi 43900€ i diskutueshem

ℹ️ MAKINA ESHTE E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR & E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE TE MEKANIKU JUAJ I BESUAR

Support Ukraine