2016' Audi A6 photo #1
2016' Audi A6 photo #2
2016' Audi A6 photo #3
2016' Audi A6 photo #4
2016' Audi A6 photo #5
2016' Audi A6 photo #6
6 foto

2016' Audi A6

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€19,990
Publikuar 3 Maj 2024ID: qCLCKD

Information from the owner

Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2016' Audi A6

▪️AUDI A6 40 TDI PRESTIGE 2016
▪️Forca Motorrike: 3.0 Quatro
▪️Karburanti: Nafte
▪️Kambjo: Automatike
▪️Kilometra:168.000
▪️Start-Stop Engine
▪️Driving Mode Select (Eco/Normal/Sport/Individual)
▪️KeyLessGo
▪️Baxho Xhami
▪️Sallon lekure
▪️Navigator
▪️Android Auto, Apple CarPlay
▪️Head Up Display ( Projekton ne hame tabelat
Kilometrazhin)
▪️Ambient Light
▪️Sendilie Elektrike
▪️Sendilie memory
▪️Sendilje me Ngrohje+Ftohje
▪️Sendilje Mbrapa Me Ngrohje
▪️Timon Me Ngrohie
▪️Kamera Parkimi
▪️Sensor Parkimi
▪️Pasqyra Elektrike me Palosie
▪️Pasqyra me Ngroheje
▪️Pasqyra Anti-Verbuese
▪️Xhama te Zi
▪️Klima 4 Zona
▪️Radio-CD / Bluetooth/ Aux/ Wifi
▪️Wifi Share Nga Makina
▪️Cruise Control
▪️Limitor Shpeitesie
▪️Komanda ne Timon
▪️Timon Memory
▪️Mbyllje Bagazhi me buton
▪️Fener dhe Stopa Full LED
▪️Cmimi 19.990 i diskutueshem

Support Ukraine