2016' Audi A6 photo #1
2016' Audi A6 photo #2
2016' Audi A6 photo #3
2016' Audi A6 photo #4
2016' Audi A6 photo #5
2016' Audi A6 photo #6
6 foto

2016' Audi A6

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€21,500
Publikuar 20 Prill 2024ID: kfsVQJ

Information from the owner

Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 10000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2016' Audi A6

Audi A6 3.0 TDI S-Line
Motorri: 3.0 TDI
Viti: 2016
Karburanti: Nafte
Kambio: Automatike
Kilometra: 143.000 Km Te Vetat (Shoqerohet me librezen origjinale dhe kualidimet e makines me data.)
Targa: Dogane e Paguar (Gati per Targa)
Lista e Opsioneve:
Fenere Full LED Matrix
Ndezje-Fikje (Start-Stop) me Buton
KEYLESS GO
Baxho Xhami
Kamera Parkimi
Sallon Lekure + Kamosh Gjendje Perfekte
Sendiljet Para me Ngrohje
Sendiljet e Para Elektrike
Sendiljet Para me Suport Trupi
Sendilja e Shoferit me Memorie
Eco AutoStart-Stop (fiket ne semafor)
Driving Select (Efficiency, Comfort, Auto, Dynamic, Individual)
Auto HOLD
Sensor Parkimi
Sistem Navigimi
Kompjuter Bordi
Kroskot me Ekran Digital
Cruise Control
Limitor Shpejtesie
Stopa LED
Klima 2 Zona
Sensor Dritash
Sensor Shiu
Pasqyra me Palosje + Elektrike
Pasqyra me Ngrohje
Xhama Elektrik
ESP / ABS
Disje-OZ
Dhe shume opsione te tjera , shum e shpejt ne rruge dhe e sigurt.
Cmimi:i disk.
(Makina esht ne gjendje perfekte ska nevoj per asgje , mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besuar.)

Support Ukraine