Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2016' Audi A6

€25,000
7 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 5 vende
Mosha: 6 vjet
Kilometrazhi: 232000 km
Zhvendosje: 2987 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi A6 3.0 TDI Quattro
✔ Viti: 2016
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 232.000
✔ Ngjyra: e Bardhe
✔ Opsionet shtese: Look RS6, Start Stop, Keyless go, Head up display, Kamera dhe sensor parkimi, Navi, Tetuc, Distronic, Xenon, Fenere Inteligjent, Sallon lekure, Sedilje me Ngrohje/Ftohje dhe me Memorje, Bagazhi mbyllet me buton, Baxha, Audio Bose, etj.
✔ Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres Marikaj
✔ Cmimi: 25.000€ NUK NDERROHET
✔ Telefon: +355692605773 / +355692497771

  • 069Tregoni telefonin
  • NRG Motors
  • Durrës
  • 9 Nëntor 2022
Support Ukraine