Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2016' Audi A6

€24,500
6 foto
Mosha: 6 vjet
Kilometrazhi: 10000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

...SHITET...
2016 AUDI A6 40 TDI
FORCA MOTORRIKE : 3.0 / 2967 CC
KARBURANTI : NAFTE
KAMBIO : AUTOMATIKE 8 G
KILOMETRA : 125000 KM
TARGA : DOGANA E PAGUAR / GATI PER TARGA/
LISTA E OPSIONEVE :
â—ĽBAXHO XHAMI
â—ĽHEADS UP DISPLAY / SHFAQ KM NE XHAM /
â—ĽKEYLESS GO / HAPET DHE MBYLLET ME â—ĽSHENJE GISHTI /
â—ĽSTART STOP ME BUTON / NDIZET ME BUTON /
â—ĽSENDILJET PARA ELEKTRIKE + MEMORIE
â—ĽSENDILJET PARA ME NGROHJE +FTOHJE
â—Ľ SENDILJET MBRABA ME NGROHJE
â—ĽKAMERA PARKIMI
â—ĽAUTO START -STOP : /FIKET NE SEMAFOR /
â—ĽINTERIOR LIGHTNING
â—ĽMBYLLJE BAGAZHI ME BUTON
â—ĽKEEP LANE ASSIST
â—ĽDISTANCE ASSIST
â—ĽBREKE ASSIT
â—ĽBLIND SPOT ASSIST
â—ĽGRUISE CONTROL
â—ĽKLIMA 4 ZONA
â—ĽKOMANDA NE TIMON
â—ĽTIMON ME NGROHJE
â—ĽBLUETOOTH
â—ĽRADIO _CD - KARTE MEMORI
â—ĽSENSOR PARKIMI 360
â—ĽSENSOR DRITASH + SHIU
â—ĽAPS EPS
â—ĽFENER DHE STOPA FULL LED
MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER E GATSHME PER TU KONTRROLLUAR NGA JU TEK MEKANIKU JUAJ I BESUAR.
CIMIMI :

Support Ukraine