2016' Audi A6 photo #1
2016' Audi A6 photo #2
2016' Audi A6 photo #3
2016' Audi A6 photo #4
2016' Audi A6 photo #5
2016' Audi A6 photo #6
6 foto

2016' Audi A6

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€23,000
Publikuar 31 Dhjetor 2023
Përditësuar 5 Korrik 2024
ID: 3uALkn

Information from the owner

Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2016' Audi A6

SHITET↩️
ℹ️ AUDI A6 SLINE 3.0 TDI QUATTRO
ℹ️VITI 2016
ℹ️Forca motorike :3.0 (tdi)
ℹ️Letra te paguara
ℹ️ 154.000 KM ( TE Çertifikuara )
📂Opsione Shtese:
▪️Ndezje me Buton Start-Stop⁣⁣
▪️Baxho Xhami⁣⁣
▪️Sallon Gjys Lekure Gjys Kamosh Gjendje Perfekte
▪️Sendiljet Para Elektrike + Ngrohje
▪️Sendiljet Para me Suport Trupi
▪️Sendiljet me Memorie
▪️Audi Drive Select
▪️Sensor Parkimi
▪️Kamera Parkimi
▪️Eco AutoStart-Stop (fiket ne semafor)
▪️Sistem Navigimi⁣⁣
▪️Kompjuter Bordi⁣⁣⁣
▪️Kroskot me Ekran Digital
▪️Komanda ne Timon
▪️Pasqyra me Palosje
▪️Sensor Dritash
▪️Sensor Shiu
▪️Cruise Control
▪️Limitor Shpejtesie
▪️Stopa LED
▪️Klima 4 Zona⁣⁣
▪️ESP / ABS
▪️Xhama te Zinj
▪️Dhe shume opsione te tjera...
ℹ️ MAKINA ESHTE ME LETRA TE PAGUAR DHE ÇDO SHERBIM TE KRYER & E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE TE MEKANIKU JUAJ I BESUAR
Çmimi:i diskutushem

✅ @ermeliauto ( Instagram )
ERMELI AUTO ( Facebook )
www.ermeliauto.com

Support Ukraine