Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Audi A6

€16,500
2015' Audi A6 photo #1
2015' Audi A6 photo #2
2015' Audi A6 photo #3
2015' Audi A6 photo #4
2015' Audi A6 photo #5
2015' Audi A6 photo #6
6 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 95000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

◾️NE SHITJE◾️
- Audi A6
⁣⁣Motorr 2000 quattro
Karburanti: benzine
Kambio: Automatike⁣
Lista e Opsioneve:
◾️KEYLESS GO
◾️Start-Stop me Button
◾️Heads Up Display (Shfaq KM ne Xham)
◾️Baxho Xhami⁣⁣
◾️Sistem Muzike
◾️Sendiljet Para me Ngrohje + Ftohje
◾️Sendiljet Mbrapa me Ngrohje
◾️Sendiljet Para Elektrike + Memorie
◾️Timon me Pozicionues Elektrik
◾️Kamera Parkimi
◾️Driving Select (Efficiency, Comfort, Auto, Dynamic, Individual)
◾️Auto HOLD
◾️Sensor Parkimi⁣⁣
◾️Sistem Navigimi⁣
◾️Kroskot me Ekran Digital
◾️Cruise Control
◾️Limitor Shpejtesie
◾️Stopa LED
◾️Sensor Dritash
◾️Sensor Shiu
◾️Pasqyra me Palosje + Elektrike
◾️Xhama Elektri
◾️Dhe shume opsione te tjera...⁣⁣

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 11 Maj 2023
Support Ukraine