2015' Audi A6 photo #1
2015' Audi A6 photo #2
2015' Audi A6 photo #3
2015' Audi A6 photo #4
2015' Audi A6 photo #5
2015' Audi A6 photo #6
6 foto

2015' Audi A6

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€13,999
Publikuar 17 Prill 2024ID: kvBvMX

Information from the owner

Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2015' Audi A6

✅:AUDI A6 MODEL 45 TDI S-LINE MOTORR 3.0 QUATTRO EXSTRA FULL OPSION
✅:VITI 15.09.2015
✅:KM 233.000 ME DREJT KONTROLLI
✅:AUTOMAT TIP TRONIC F1 TIMON
✅:DOGAN TE PAGUAR
✅:GATI PER TARGA
✅:E PASTER NE PAMJE VIZIUALE PA GERVISHJE
✅:FENER MATRIX
✅:XENON-BIXENON
✅:STOPA LED
✅:LARJE FENERESH
✅:SENSOR SHIU
✅:GOMA 95%
✅:DISQE ALUMINI
✅:XHAMA TE ZI
✅:BAXHO XHAMI
✅:DISTRONIC PARA
✅:START STOP
✅:SENSOR PARKIMI
✅:KAMER PARKIMI
✅:TREGUAS KM NE XHAM
✅:SALLON LEKUR NGJYR TE ZI
✅:SENDILE ME MEMORYE+ELEKTRIKE
✅:SENDILE ME NGROHJE+FTOHJE
✅:SENDILE ME NGROHJE MBRAPA
✅:TIMON ME GROHJE
✅:NAVIGATOR DVD
✅:CD PLAYER MP3,AUX,USB BLUETUTH CARD MEMORYE
✅:IMPIANT MUZI BOSE
✅:CLIMA DIXHITALE PARA MBRAPA
✅:PASQYRA ELEKTRIKE+ANTIVERBUESE
✅:PASQYRA ME PALOSJE
✅:ABS ESP AIRBAG
✅:MBYLLJE QENDRORE
✅:DHE SHUM OPSIONA TJERA
✅:NA VIZITONI NE FAQEN TON INSTAGRAM @auto_sallon_arseni

Support Ukraine