Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Audi A6

€15,000
2015' Audi A6 photo #1
2015' Audi A6 photo #2
2015' Audi A6 photo #3
2015' Audi A6 photo #4
2015' Audi A6 photo #5
2015' Audi A6 photo #6
6 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

AUDI A6 3.0 TDI 04/2015 Quattro
Karburanti: Nafte
Kilometrat:190.000 KM te çertefikuara nga vendi origines
Kambjo: Automatike
Forca Motorike: 3.0 TDI V
Targa:Letra te paguara
* Lista e Opsioneve:
* SUPER FULL OPSION
* Ndezje me Buton Start-Stop
* Baxho Xhami
* Sallon Lekure Gendje Perfekte
* Sendiljet Para Elektrike + Ngrohje
* Sendiljet Para me Suport Trupi
* Sendiljet me Memorie
* Audi Drive Select
* Sensor Parkimi
* Kamera Parkimi
* Eco AutoStart-Stop (fiket ne semafor)
* Sistem Navigimi
* Komputer Bordi
* Kroskot me Ekran Digital
* Komanda ne Timon
* Pasqyra me Palosje
* Sensor Dritash
* Sensor Shiu
* Cruise Control
* Limitor Shpejtesie
* Stopa LED
* Klima 4 Zona
* ESP / ABS
* Xhama te Zinj Me Licens
* Klima 4 zona
* Dhe shume opsione te tjera...
* Cmim 15000€ i diskutuesh mundesi nderrimi
[Makina eshte ne gendje perfekte, e gatshme per tu kontrrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar.Me letra te paguar per 1 vit .

Support Ukraine