Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Audi A6

€16,200
2015' Audi A6 photo #1
2015' Audi A6 photo #2
2015' Audi A6 photo #3
2015' Audi A6 photo #4
2015' Audi A6 photo #5
2015' Audi A6 photo #6
6 foto
Trupi: Makinë sportive
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Audi Look RS6 2.0 naft
-167 mie km
-2015
-I sapo targuar
- Kolaudim per 2 viet
- Siguracioni per 1 vit
- Vait dhe filtra te ndrruara
- Xhamat e zi me leie per 5 viet
- Sensor para&mbrapa
- Kamera mbrapa
- Sendilet me ngrohje
-Baxho
- Disqe BBS nr 19 me vler 1100€
- Marmitat sportive me zhurm ( me pult )
- Feneret Matrix
- Goma te reja Continental
Cmimi i diskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 18 Nëntor 2023
Support Ukraine