Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Audi A6

€16,000
2014' Audi A6 photo #1
2014' Audi A6 photo #2
2014' Audi A6 photo #3
2014' Audi A6 photo #4
2014' Audi A6 photo #5
5 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 144000 km
Zhvendosje: 3000 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Audi A6 Quatro viti 2014 full option, automat, 3.0 TDI, navi, 16000 €\r\n\r\nShitet Audi A6 Quatro viti 2014, full option, 3.0 TDI, kambio automatike, 5 porta, ngjyrë e zezë-shumë i bukur, 144.000 km origjinale, Start/Stop option, Keyless, Autostart, Disctronic, kompjuter bordi, klima, baxha xhami, navigator me ekran të madh me touch, kamer parkimi, limitator shpejtësie, kamer regjistrimi, sensore parkimi, 10 airbag, dritat LED, xhama të errët, xhama/pasqyra elektrike, pasqyra me vetpalosje, sensor drite dhe shiu, tapiceri lëkure e zezë, sedilje me memorie dhe ngrohje, disqe origjinale çerkin lega 18", goma 80%, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, dy celësa, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 16000 Euro. C

  • 069Tregoni telefonin
  • albano
  • Tiranë
  • 5 Maj 2023
Support Ukraine