Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Audi A6

€15,500
2014' Audi A6 photo #1
2014' Audi A6 photo #2
2014' Audi A6 photo #3
2014' Audi A6 photo #4
2014' Audi A6 photo #5
5 foto
I skaduar
3 muaj, 4 javë më parë
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 100000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

..SHITET..
2014 AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO
FORCA MOTORRIKE : 3.0 / 2967 CC
KARBURANTI : NAFTE
KAMBIO : AUTOMATIKE 8 G
KILOMETRA : 110000 KM ORGJNALE ME Garancia
TARGA : DOGANA E PAGUAR / GATI PER TARGA/
LISTA E OPSIONEVE :
◼BAXHO XHAMI
◼KEYLESS GO / HAPET DHE MBYLLET ME ◼SHENJE GISHTI /
◼START STOP ME BUTON / NDIZET ME BUTON /
◼SENDILJET PARA ELEKTRIKE + MEMORIE
◼SENDILJET PARA ME NGROHJE
◼KAMERA PARKIMI
◼AUTO START -STOP : /FIKET NE SEMAFOR /
◼INTERIOR LIGHTNING
◼GRUISE CONTROL
DISTRONIC
◼KLIMA 2 ZONA
◼KOMANDA NE TIMON
◼BLUETOOTH
◼RADIO _CD - KARTE MEMORI
◼SENSOR PARKIMI
◼SENSOR DRITASH + SHIU
◼APS EPS
MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER E GATSHME PER TU KONTRROLLUAR NGA JU TEK MEKANIKU JUAJ I BESUAR..

..DON BOSKO ..TIRANA..

..

Support Ukraine