2014' Audi A6 photo #1
2014' Audi A6 photo #2
2014' Audi A6 photo #3
2014' Audi A6 photo #4
2014' Audi A6 photo #5
2014' Audi A6 photo #6
6 foto

2014' Audi A6

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€14,000
Publikuar 7 Korrik 2024ID: OSZQgP

Information from the owner

Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2014' Audi A6

🚘 , 𝙈𝙤𝙙𝙚𝙡𝙞 :AUDI A6 MODEL C7
📆 Viti: 2014
🚀 𝙈𝙤𝙩𝙤𝙧𝙧: 2,0TDI
⛽ 𝙆𝙖𝙧𝙗𝙪𝙧𝙖𝙣𝙩𝙞: DIESEL
®️ 𝙆𝙖𝙢𝙗𝙞𝙤: Automatike
📶 𝙆𝙢: 188000 ORGJINALE ME TE DREJTE KONTROLLI KU TE DESHIRONI

📍𝙑𝙚𝙣𝙙𝙣𝙙𝙤𝙙𝙝𝙟𝙖: TIRANE
🗂𝙄𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙤𝙣𝙚 𝙨𝙝𝙩𝙚𝙨𝙚👇🏼
✅- Komanda ne timon
✅-Ndezje me buton Start-Stop
✅-Keyless Entry (hapet me çelës në xhep
✅-TIMON S - LINE
✅-Bagazhi hapet mbyllet me buton
✅- LIMITITOR SHPEJTESI
✅- KM QE PASQYROHEN NE XHAM
✅- Kamera Parkimi PARA/MBRAPA
✅- Sensor Parkimi
✅-Klima me 2 zona
✅- SENSOR SHIU+DRITE
✅- USB&CD Player MP3&WMA BLUETOOTH+ NAVIGATOR.
✅- Tavan panoramik
✅- Pasqyra me palosje
✅- Pasqyra me sensor
✅- Sedile elektrike me memorje, me ngrohje+ftohje
✅- Kompjuter bordi multifunksional
✅- Sistem Alarmi 🚨
✅- Vaj Filtra te sapo ndruara
E TARGUAR ME KUALIDIM NE 2025 DHE XHAMAT E ZINJ ME CERTIFIKATA 5 VJECARE.CMIMI I DISKUTESHEM

Support Ukraine