Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Audi A6

€12,900
6 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet makina ne super gjendje….
Motorr 2.0 Benzin-Gaz 100% viti 2014…
Dokumenta t paguara…
Full options:
Sendile me ngrohje dhe me memorie
Hapje mbyllje me Touch ne doreza
Pasqyra me palosje dhe trekendesh rreziku
Sensor para mbrapa
Kamer parkingu
Start-stop
Full Baxha
Disqe 20 inc
Super ekonomike dhe shum e shpejt ne llojin e vet…
Shitet per arsye Personale…

Support Ukraine