Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Audi A6

€14,300
2014' Audi A6 photo #1
2014' Audi A6 photo #2
2014' Audi A6 photo #3
2014' Audi A6 photo #4
2014' Audi A6 photo #5
2014' Audi A6 photo #6
6 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

•Audi A6 3.0 Tdi 2014
•Motorr 3.0 Tdi (Pa taks lluksi)
•Viti 2014
•233 Mij Km Origjinale Me Te Drejt Kontrrolli
•Kambio Automatike 7G Tronic Comfort/Sport/Manual
•F1 Marshe Ne Timon
•Quattro 4x4
•Intelligent HeadLights
•Stopa Led
•Ambient Lights
•Sensor Parkimi Para-Mbrapa
•Kamer Parkimi
•Baxha
•Pasqyra Me Ngrohje
•Dsiqe Alumini 19'Me Goma Te Reja
•Xhama Te Errsuar Para-Mbrapa
•Tapiceri Lekure E Zeze
•Sedilje Elektrike Me Levizje Dhe Memorie
•Sedilje Me Ngrohje Para - Mbrapa
•Audi Navigation
•Bussull Navigimi
•Timon Lekure Multifunksinal + Ngrohje
•Sensor Shiu + Drite
•Hapje Bagaxhi Me Sensor
•Keyless Entry
•Keyless Go
•Start & Stop Engine
•Ac Clima Bizonale
•Multimedia/Bluetooth/Aux/Cd/Fm/Am
•Auto Hold
•Makina e sapo ardhur me dogan te paguar , ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e sapo bera . Disponojm foto qe ne momentin e blerjes .

•Cmimi : 14300€ I Diskutueshem
•📍Durres

  • 067Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 21 Shtator 2023
Support Ukraine