Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Audi A6

€14,300
2014' Audi A6 photo #1
2014' Audi A6 photo #2
2014' Audi A6 photo #3
2014' Audi A6 photo #4
2014' Audi A6 photo #5
2014' Audi A6 photo #6
6 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

◾️NE SHITJE◾️
📂2014 - Audi A6 3.0 TDI⁣⁣ Quattro
⁣⁣✅ Motorri: 3.0 TDI (245Hp/185Kw)
✅Viti: 2014
✅Karburanti: Nafte
✅Kambio: Automatike⁣⁣
✅Kilometra: 176.000 Km⁣⁣
✅Targa: Dogane e Paguar⁣⁣ (Gati per Targa)
📂Lista e Opsioneve:
◾️Fener Full LED Matrix
◾️KEYLESS GO
◾️Start-Stop (Ndezje-Fikje) me Button
◾️Baxho Xhami⁣⁣
◾️Sendiljet Para me Ngrohje
◾️Sendiljet Para Elektrike + Memorie
◾️Timon me Ngrohje
◾️Eco AutoStart-Stop (fiket ne semafor)
◾️Driving Select (Efficiency, Comfort, Auto, Dynamic, Individual)
◾️Auto HOLD
◾️Sensor Parkimi⁣⁣
◾️Sistem Navigimi⁣⁣
◾️Kompjuter Bordi⁣⁣⁣
◾️Kroskot me Ekran Digital
◾️Cruise Control
◾️Limitor Shpejtesie
◾️Stopa LED
◾️Klima 2 Zona⁣⁣
◾️Sensor Dritash
◾️Sensor Shiu
◾️Pasqyra me Palosje + Elektrike
◾️Pasqyra me Ngrohje
◾️Xhama Elektrik
◾️ESP / ABS ⁣⁣
◾️Dhe shume opsione te tjera...⁣⁣
📂Makina eshte ne gjendje perfekte, e gatshme per tu kontrrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar. ⁣⁣
💶Cmimi: i diskutushem

  • 067Tregoni telefonin
  • Berat
  • 8 Tetor 2023
Support Ukraine