Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Audi A6

€14,000
2013' Audi A6 photo #1
2013' Audi A6 photo #2
2013' Audi A6 photo #3
2013' Audi A6 photo #4
2013' Audi A6 photo #5
2013' Audi A6 photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Audi A6
E sapo ardhur
Viti 2012
Look rs 2016
Fener matrix me vler mbi 2 mi euro
235000 km
Kilometrazh ne xham pasqyra me palosje
Motorr 3.0 Nafte pa taks lluksi
Baxha
Pilot automatik
Timon elektrik multifunksional
Marsha ntimon
Sensor parikimi para mbrapa Navi Kamer para mbrapa
Sendilje me ngrohje dhe ftohje para mbrapa
Klima me dy zona komandimi
Full opsion per llojin e vet ne super gjendje
I sapo targuar dhe ne siguracion te prere
Cmimi: 14000 € I. Diskutushem nga afer

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 18 Nëntor 2023
Support Ukraine