Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Audi A6

€11,300
2013' Audi A6 photo #1
2013' Audi A6 photo #2
2013' Audi A6 photo #3
2013' Audi A6 photo #4
2013' Audi A6 photo #5
2013' Audi A6 photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

AUDI A6 3.0 BENZIN 2013 SUPERCHARGER FULL OPSION
CMIMI: 11.300€ I DISKUTUSHEM
TEL: 0684008251
230.000 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI)
NAVI I MADH
START/STOP
HAPET/MBYLLET ME CELSIN NE XHEP
BAXHA XHAMI
KAMERA PARKIMI
SENSOR PARKIMI
3.0 BENZIN SUPERCHARGER
BEHET 100% ME GAZ
VITI 2013
QUATTRO 4x4
S-LINE
KAMBIO AUTOMATIKE
SEDILJE ME NGROHJE+FTOHJE+ELEKTRIKE
NGJYRA KAFE ME NUANCA
GOMAT AKULL TE REJA
PASQYRAT ME MBYLLJE
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
ME DOGAN TE PAGUAR
AVANTGARDE
KONDICIONER/KLIMA
TAPICERIA SHUM E PASTER
SENSOR SHIU DHE DRITASH
PILOT AUTOMATIK
TIMONI ME NGRITJE+ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
4 XHAMAT ELEKTRIK
AIRBAG(SRS)
ESP
KOMANDA NE TIMON
BLUETOOTH/AUX/SD CARD
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE
MAKINA NUK KA ASNJE GERVISHTJE JASHTE+BRENDA
ASNJE LLOJ PROBLEMI

  • 068Tregoni telefonin
  • Fier
  • 28 Mars 2023
Support Ukraine