Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2013' Audi A6

€16,400
  • 2013 Audi A6 në Kavajë, Shqipëri
  • 2013 Audi A6 në Kavajë, Shqipëri - 2
  • 2013 Audi A6 në Kavajë, Shqipëri - 3
  • 2013 Audi A6 në Kavajë, Shqipëri - 4
  • 2013 Audi A6 në Kavajë, Shqipëri - 5
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet Audi A6 3.0 TDI QUATTRO E sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2013-167 Mije KM origjinale me te drejte kontrolli tek Audi!Makina disponon kambio Automatike dhe Tip-Tronic Pilot Automatik (Cruise Control)Navigator satelitore dhe bagazhier me 6CD player Kamera parkimi sensore parkimi origjinal para-mbrapa nga fabrika Baxha xhami Timon me ngrohje Sendile me memorje me ngrohje dhe levizje elektrike Sistem Start-Stop Drita bi xenon Led inteligent (MATRIX) Hapje dhe mbyllja e makines me buton tek dyert mjafton celesi afer po ashtu edhe ndezja dhe fikja e makines Clima tronic para edhe per pasegjeret mbrapa ABS ESP (sistem anti rreshkitjes) 4 Goma te reja etj MUND TE NA VIZITONI. EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit:

  • 069Tregoni telefonin
  • Kavajë
  • 17 Korrik 2021