2013' Audi A6 photo #1
2013' Audi A6 photo #2
2013' Audi A6 photo #3
2013' Audi A6 photo #4
2013' Audi A6 photo #5
2013' Audi A6 photo #6
6 foto

2013' Audi A6

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€13,700
Publikuar 17 Prill 2024ID: 8Z9B6L

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2013' Audi A6

✅:AUDI A6 2.0 TDI EXSTRA FULL OPSION
✅:VITI 2013
✅:CMIMI 📍 EURO 📍
✅:KM 172.000 ME DREJT KONTROLLI
✅:AUTOMAT TIP TRONIC F1 TIMON
✅:DOGAN TE PAGUAR
✅:GATI PER TARGA
✅:E PASTER NE PAMJE VIZIUALE PA GERVISHJE
✅:FENER ME PIKA
✅:XENON-BIXENON
✅:STOPA LED
✅:LARJE FENERESH
✅:SENSOR SHIU
✅:GOMA 100%
✅:DISQE ALUMINI
✅:XHAMA TE ZI
✅:BAXHO XHAMI
✅:START STOP 2 CELSA
✅:SENSOR PARKIMI
✅:KAMER PARKIMI
✅:TREGUAS KM NE XHAM
✅:SALLON LEKUR NGJYR TE ZI
✅:SENDILE ME MEMORYE+ELEKTRIKE
✅:SENDILE ME NGROHJE
✅:NAVIGATOR DVD
✅:CD PLAYER MP3,AUX,USB BLUETUTH CARD MEMORYE
✅:CLIMA DIXHITALE ME 2 ZONA
✅:PASQYRA ELEKTRIKE+ANTIVERBUESE
✅:PASQYRA ME PALOSJE
✅:ABS ESP AIRBAG
✅:MBYLLJE QENDRORE
✅:DHE SHUM OPSIONA TJERA
✅:NA VIZITONI NE FAQEN TON INSTAGRAM @auto_sallon_arseni

Support Ukraine