Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Audi A6

€14,500
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

● Audi A6 ●
▪︎ FULL OPSION/LOOK RS6 !
▪︎ 3.0 Nafte QUATTRO (pa taks luksi)
▪︎ Kambio Automatike S-Tronic
▪︎ 206.000 km origjinale me garanci
▪︎ Viti 11/2012
▪︎ 245 PS+ stage 1
▪︎ Audi Drive Select
▪︎ Efficiency, Comfort, Auto, Dynamic, Individual
▪︎ Ndezje me buton Start/Stop
▪︎ Salloni lekure shume i mirmbajtur
▪︎ Sendiljet elektrike + ngrohje
▪︎ Sendiljet me fryrje shfryrje
▪︎ Sensor parkimi para/mbrapa origjinal
▪︎ Sensor i paralajmerimit perpara/mbrapa
▪︎ Kamera para/mbrapa & jasht/brenda
▪︎ Sensor dritash
▪︎ Sensor shiu
▪︎ Eco AutoStart-Stop (fiket ne semafor)
▪︎ Klima me 2 zona
▪︎ Kompjuter Bordi
▪︎ Komanda ne timon
▪︎ Limitator shpejtesie
▪︎ Pasqyrat elektrike me palosje
▪︎ Timon elektrik me levizje + ngrohje
▪︎ Larje feneresh
▪︎ Xhamat te 4 elektrik
▪︎ Drita te dyert me logon e Audit
▪︎ Cruise Control
▪︎ Fener Bi-xenon
▪︎ Baxha xhami
▪︎ Disqe alumini sport/RS6 nr20
▪︎ Marmitat sport/ me zhurem on/off
▪︎ Xhama te zi
▪︎ Sistemi alarmit
▪︎ Sistemi inteligjent i çelsit
▪︎ ABS me 4 rrota
▪︎ Radio, CD/MP3 Player, Bluetooth
▪︎ Dhe shume opsione te tjera
Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana motorrike dhe xhenerike, mund ta kontrolloni te mekaniku juaj me i besuar.!
✔Me dogan te paguar✔
Cmimi: 14500€

  • 069Tregoni telefonin
  • Berat
  • 1 Janar 2023
Support Ukraine