Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Audi A6

€12,500
2012' Audi A6 photo #1
2012' Audi A6 photo #2
2012' Audi A6 photo #3
2012' Audi A6 photo #4
2012' Audi A6 photo #5
2012' Audi A6 photo #6
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

📁Audi A6
✔️Motorri: 3.0
✔️Karburanti: Nafte
✔️Viti: 2012
✔️Kambio: Automatike
✔️Dogane e paguar gati per targa
📁Lista e Opsioneve:
* Baxho Xhami
* Keyless Go
* Auto Start / Stop
* Auto HOLD
* Driving Select- Efficiency- Comfort - Auto - Dynamic – Individual
* Steering Assist
* Distance Warning
* Sensor Parkimi
* Kamera Parkimi
* Sallon i Zi Lekure Gjendje Perfekte
* Sendiljet Elektrike dhe Memorie
* Sendiljet me Ngrohje para
* Sendilje me Fryrje-Cfryrje para
* Ambient Lighting
* Ekran i Madh
* Navigator
* Kompjuter Bordi
* Komanda ne Timon
* Limitor Shpejtesie
* Radio CD + Aux + Bluetooth + USB
* Pasqyrat Elektrike + Palosje
* Klima 2 Zona
* Xhama te Zi
* Goma 100%
✔️Makina eshte ne gjendje perfekte e gatshme per kontorll te mekaniku juaj.
Cmimi 12500€ i diskutueshem

📱@auto_reka

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 20 Shtator 2023
Support Ukraine