Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Audi A6

€14,800
2012' Audi A6 photo #1
2012' Audi A6 photo #2
2012' Audi A6 photo #3
2012' Audi A6 photo #4
2012' Audi A6 photo #5
2012' Audi A6 photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

AUDI A6 3.0 NAFT 2012 SUPER FULL OPSION
CMIMI: 14.800€ I DISKUTUSHEM

GERMAN EDITION🇩🇪
FULL PAKET S6 KOMPLET
SUPER GJENDJE
FULL OPSION
FULL SERVIS
GERMAN EDITION
MOTOR 3.0 NAFT
PA TAKSE LUKSI
VITI PRODHIMIT 2012
220.000 KILOMETRA ORIGJINALE
KILOMETRA NE XHAM
BAXHA XHAMI
KAMBIO AUTOMATIKE
QUATTRO 4x4
SEDILJE ME NGROHJE+FTOHJE
KAMERA PARKIMI
SENSOR PARKIMI
PASQYRA TE BRENDSHME ANTIVERBUESE
AWD
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA
KOMPJUTER BORDI
XHAMA TE ZINJ PARA+MBRAPA ME LEJE
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
SALLON 100% I PASTER
TAPICERIA ME POROSI SHUM E PASTER
KONDICIONER
KLIMA
GOMA AKULL TE REJA 100%
DISQE ALUMINI ORIGJINALE
TIMONI ME NGRITJE-ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
XHAMA ELEKTRIKE
AIRBAG(SRS), SBC, BAS, ESP
MAKINA SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE.
SHERBIME TE SAPOBERA

  • 068Tregoni telefonin
  • Fier
  • 15 Nëntor 2023
Support Ukraine