Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Audi A6

€15,900
7 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 262000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

SHITET ⤵️
âś” Marka,Modeli: Audi A6 3.0 TDI Quattro
âś” Viti: 2012
âś” Kambjo: Automatike
âś” Lenda Djegese: Diesel
âś” Targa: Dogan
âś” Km: 262.000
âś” Ngjyra: e Bardhe
âś” Opsionet shtese: Look RS6, Start Stop, Keyless go, Sistem Eco, Kamera dhe sensor parkimi, Navi, Distronic, Xenon, Fenere Inteligjent, Sallon lekure, Sedilje me Ngrohje dhe me Memorje, Baxha, etj.
âś” Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres Marikaj
✔ Cmimi: 15.900€ me dogane te paguar
âś” Telefon: +355692497771

  • 069Tregoni telefonin
  • NRG Motors
  • DurrĂ«s
  • 1 Shtator 2022
Support Ukraine