Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Audi A6

€15,700
2012' Audi A6 photo #1
2012' Audi A6 photo #2
2012' Audi A6 photo #3
2012' Audi A6 photo #4
2012' Audi A6 photo #5
2012' Audi A6 photo #6
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

▪️Marka : AUDI
▪️Modeli: A6 ( SUPERCHARGER )
▪️EXCLUSIVE VERSION ( quattro )
▪️Viti: 2012 ( 🇨🇭🇨🇭 )
▪️Motorri: 3.0
▪️L.Djegse : BENZIN / GAZ
▪️Impjanti : Brc Maestro 2023
▪️5 vjet garanci( me vler 2.700€ )
▪️Punon 100% GAZ
▪️KM : 239.254 ( te certefikuara, me drejt kontrolli )
▪️Kambio: Automatike DS( +/- )
▪️Opsjonet : FULL OPTION
▪️QUALITY
▪️Night Vision Camera Para
▪️START / STOP
▪️Quattro (4 X 4)
▪️SPORT
▪️Marsha F1 ( ne timon )
▪️Sallon Lekur
▪️Ngrohje / Ftohje Sendiliesh
▪️Look S-Line
▪️Navigator / MAP
▪️Xhama te zinj mbrapa
▪️Klima Tronic ( 4 zona )
▪️Stopa Led
▪️DRITA MATRIX
▪️Dritat Xenon Bi-Xenon
▪️Hold system.
▪️Drive Select
▪️Sensor drite+shiu.
▪️Pasqyra elektrike.
▪️Pasqyra me tharje.
▪️Sensor Parkimi ( para - mbrapa )
▪️DVD CD , MP3 , AUX , BLUETOOTH
▪️Telefon
▪️Tempomat Shpejtesie
▪️Sensor Shiu
▪️Off Road
▪️2 Celsa
▪️MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
▪️SHUME E PASTER BRENDA & JASHT
▪️IMPORTUAR NGA ZVICRA / SHUME E VECANT
▪️ME TARGA SHQIPTARE / TE PAGUARA PER 1 VITE .
🆘Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
🆘Shoqerohet bashk me Garanci Motorrike dhe Kambjo
🔲CMIMI : 15.700 € ( I DISKUTUESHEM )

🚘📍LUSHNJE

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 23 Tetor 2023
Support Ukraine