Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Audi A6

€14,500
2012' Audi A6 photo #1
2012' Audi A6 photo #2
2012' Audi A6 photo #3
2012' Audi A6 photo #4
2012' Audi A6 photo #5
2012' Audi A6 photo #6
6 foto
I skaduar
1 vit më parë
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITET
Audi A6 3.0 TFSI Benzine
Full Option / Supercharged
Sapo Ardhur nga Amerika
Me dogane te paguar
Viti prodhimit 2012
Kambio Automat 8G gjendje perfekte pune
Motorr 3.0 Tfsi ne gjendje perfekte pune ( Behet me imjapnt gazi )
160.000 Miles
Navi te madh cd dvd aux bluetooth radio etj
Tapiceri meshin kafe shum e paster
Baxho
Sendilje ngrohje dhe ftohje para dhe mbrapa Fryrje dhe cfryrje levizese elektronike full
Klima bizonale 4 zonat
Komando ne timon
Start / Stop
F1
Pilot Automat
Blind Spot
Ngjyre e zeze shum e paster pa gervishtje dhe pa kalbezime
Sensore parkingu
Kamer nga mbrapa
Feneret para full Matrix
Stopat mbrapa full Led
Disce Alumini dhe goma 90% te reja
Makina ne gjendje perfekte pune gati per targa
Ju Mirepresim
Cmimi : 14.500 Euro pak i diskutueshem
Mundesi Nderrimi

Tirane / Kamez / Albania

Support Ukraine