2012' Audi A6 photo #1
2012' Audi A6 photo #2
2012' Audi A6 photo #3
2012' Audi A6 photo #4
2012' Audi A6 photo #5
2012' Audi A6 photo #6
6 foto

2012' Audi A6

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€13,990
Publikuar 7 Dhjetor 2023
Përditësuar 22 Korrik 2024
ID: 6BAk9g

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2012' Audi A6

🚘 AUDI A6
⛽️ 3.0 NAFTE
⚙️ Kambio AUTOMAT 8G
🛣 210,000 Kilometra
🗓 Viti 2012
🧾 ME DOKUMENTA DERI 12/2023
🇩🇪 IMPORTUAR NGA GJERMANIA
* DISTRONIC , LineAssist , BlindSpot , Start/Stop
* Sendile me Ngrofje & Ftofje & Masazh , Fener LED MATRIX
Disqe Origjinal 18 ,Goma te reja ,Sensor Parkimi ,Kondicioner Clima ,Xhama te zinj ,BOSE AUDIO ,NAVI ,CD Bluetooth etj...
Ne gjendje shum te mire dhe e paster si makin.
🏷 Cmimi : 13,990€
📍 Adresa : Mëzez ,Tirane (Perball Kompleksit 'LOKU')

Support Ukraine