2012' Audi A6 photo #1
2012' Audi A6 photo #2
2012' Audi A6 photo #3
2012' Audi A6 photo #4
2012' Audi A6 photo #5
2012' Audi A6 photo #6
6 foto

2012' Audi A6

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€12,500
Publikuar 20 Prill 2024ID: 2jeRHc

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2012' Audi A6

AUDI A6 Quattro - 3.0 tdi Euro 5
- Viti 2012
- 144000 km
- Kambio Automatike
- Keyless Go Start/stop
- Eco mode
- Driving mode selection
- Komanda ne Timon funksionale
- Computer Board
- Limitator shpejtesie, pilot automatik
- Interior Full Lekure
- Sendilje Elektrike + Memorje
- Sendilje me ngrohje
- Klima Automatike me ndarje ne 4 zona
- Baxho Xhami
- Pasqyra elektrike + mbyllie elektrike
- Audi Navigation System
- Audio fm/am, bluetooth, aux, Cd reader me 6 cd (me
komanda funksionale + touchpad)
- Sensor shiu, dritash automatike
- Fenere bixeno + led (me levizje automatike sipas terrenit) dhe stopa full led
- Cornering lights (dritat e mjegulles ndizen ne moment
Kthimi majtas ose djathta)
- Sensor parkimi + Camera Assist
- Auto Hold + frena dore elektrike
- Xhamat e zinj Lumar
- Disqe Audi 18” original
Makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar. Gjendje perfekte motorrike,xhenerike & estetike
CMIMI 12.500 Euro

Support Ukraine