Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Audi A6

€12,000
2012' Audi A6 photo #1
2012' Audi A6 photo #2
2012' Audi A6 photo #3
2012' Audi A6 photo #4
2012' Audi A6 photo #5
2012' Audi A6 photo #6
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

- Audi A6
- Motorri: 3.0 (2,967 cc pa takse luksi)
- 188,500 kilometra te certifikuara dhe garantuara
- Ngjyra: E Zezë
- Start-Stop me Button
- Driving Select (Efficiency, Comfort, Auto, Dynamic, Individual)
- Eco AutoStart-Stop (fiket ne semafor)
- KeyLessGo (makina hapet,ndizet,fiket,mbyllet me celes ne xhep)
- Sistem Navigimi
- Baxha Xhami
- Sallon lekure (shume i paster)
- Serdilje Elektrike
- Serdilje memory
- Serdilje me fryrje
- Serdilje me Ngrohje
- Kamera Parkimi
- Sensor Parkimi (para dhe mbrapa)
- Pasqyra Elektrike me Palosje
- Pasqyra me Ngroheje
- Xhama te Zinj
- Klima 2 Zona⁣⁣
- Radio-CD / Bluetooth/ Aux / Telefon
- Cruise Control
- Limitor Shpejtesie
- Sensor Dritash
- Sensor Shiu
- Komanda ne Timon
- Fenera Bi xenon
- Stopa Full LED
- Me dogane te sapo paguar gati per targa.
- Ne super gjendje xhenerike dhe motorrike
- Telefon, whatsapp, viber

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 1 Maj 2023
Support Ukraine