Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Audi A6

€7,500
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Audi A6 3.0 TDI quatro viti 2009 nuk e kap taksa e luksit (2967 cm3) motorr te tipit te ri EURO 5 me konsum te vogel nafte dhe fuqi te madhe.Shuum e shpejte. Full Option si brenda dhe jashte. Dritat biksenon origjinale,lëvizin sipas timonit , ndriçim sensor sipas krahut që pret timonin, mbyllje dhe hapje me pult te bagazhit ,larese feneresh, senzore parkimi para dhe prapa, navigation me ekran te madh DVD, mp3, me dy vende karta memories, bloututh cd .Xhama te zinj origjinal sendilje  me ngrohje me komanda elektrike ,memorie sendiljeve , lekures, baxha (panorame)  senzor optik te pasqyra e brendshme, komanda ne timon.250 000 km.Makina ka ardh nga Zvicra me dogane te paguar dhe me targa.Kambio automatike multitronic me marsha dhe në timon.Xhamat elektrike para dhe prapa.Sistem alarmi ndaj karrotrecit.Tempomat (pilot automatik). r

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 15 Tetor 2022
Support Ukraine