Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Audi A6

€9,000
2009' Audi A6 photo #1
2009' Audi A6 photo #2
2009' Audi A6 photo #3
2009' Audi A6 photo #4
2009' Audi A6 photo #5
2009' Audi A6 photo #6
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Audi A6 Sline Fabrike
Me motorr 2.0 Nafte
125kW ( 170 PS )
Viti 2009-2010
Kambio Automat
Marshe ne timon F1
Sensor parkimi para mbrapa
Sensor shiu
Fenerer Led+ kseno-bikseno
Larje fenereash
Stopat mbrapa Led
Bagazhier me 6CD
Pasqyrat me palosje
Xhama te zinj origjinal
Sallon lekure shume i paster
Sedilje S-line me memorje+ngrohje+fryrje-shfryrje
Disce origjinale me vlere 1200 euro
Te gjitha sherbimet e bera me vaj,filtra gomina ska nevoje per asnje sherbim
4 goma te reja
Letra e paguara
Targe e vecante
E gatshme per cdo prove nga ana juaj
Makina ka 225 mije km origjinale dhe eshte ne gjendje perfekte
Vetem whtsp

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 24 Maj 2023
Support Ukraine