Shto te të preferuarat

2008' Audi A6

€6,300
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2008 Audi A6 në Elbasan, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Audi A6 2.7TDi Quattro vitit i 12-2007 Automat 220mij KM , Makina eshte e sapo ardhur shume e paster si jashte dhe brenda , disqe alumini , ngjyre kristaline me nuance , xhama elektrik , pasqyra me palosje , sensore parkimi , navigator , cdplayer , ekran , stopat led , abs , esp , Etj...Çmimi 6300€ Me Dogane Te Paguar. +355693703020 WhatsApp.https://www.facebook.com/277191622431992/posts/1380951988722611?sfns=mo

Shiteni Makinën Tuaj