Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Audi A6

€6,500
4 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 25000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

ESHT 3MISH NAFTE 4X4 NE GJENDJE PERFEKTE ME GJITHA SHERBIMET EEE BERA ME VAJ KAMJO VAJ FILTRA FERROTA TE SAPO BERA.SHITET ME CMIM TE ARSYSHEM OSE DHE NDRROHET ME MAKIN ME TE VOGEL ME KAMJO ATOMATIKE.PASQYRAT ME PALOSJE.

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 9 Mars 2023
Support Ukraine