Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Audi A6

€6,400
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Audi. a6 V6 Benzin gaz viti 2007 makina punon 100% gaz. e mbajtur per qef targ e personalizuar sensor parkimi para mbrapa origjinal , disqe goma 19 t audi r8 ,xhama t zinj para mbrapa per 5 vjet me shum info tel sherbime t e sapobera dhe dok per nje vit sapo prera

  • 068Tregoni telefonin
  • Lushnjë
  • 2 Gusht 2022
Support Ukraine