Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2007' Audi A6

€5,700
6 foto
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITET AUDI A6 VITI PRODHIMIT 2007 . . KAMIO AUTOMAT . .LENDA DIESEL . .FUQIA MOTORRIT 2.0 . . I SAPO ARDHUR NGA BELGJIKA DHE ME DOGANE TE PAGUAR . . NE GJENDJE SHUME TE MIRE NGA TE GJITHA. . .TEPER EKONOMIKE . . 249 009 KM . . MUNDESI FINANCIMI NOA BANK . . CMIMI 5 700 EURO!!!

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 20 Qershor 2022
Support Ukraine