Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Audi A6

€5,800
2006' Audi A6 photo #1
2006' Audi A6 photo #2
2006' Audi A6 photo #3
2006' Audi A6 photo #4
2006' Audi A6 photo #5
2006' Audi A6 photo #6
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

AUDI A6
Viti : 2006
Karburanti : Gas/Benzine
Kambio : Automat/Tronic/F1
255.000 klm
Letrat te paguara deri ne tetor 2023
Ardhur nga zvizra dhe shume e mbajtur,disqe 19 Audi origjinal me goma 80,sedilje me ngrohje,sensore parkimi para mbrapa,xhama te zinj me leje,kondicioner,stopa led,etj
Cmimi : 5.800€
Mundesi nderrimi plus/minus

  • 069Tregoni telefonin
  • VlorĂ«
  • 16 Mars 2023
Support Ukraine