Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2006' Audi A6

€6,400
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Audi A6 e sapoardhur nga Zvicrra Motorr 2.4 Benzin+Gaz impjanti Stag 5 vite garanci punon 100% ne Gaz Viti i prodhimit 2006 Kamjo automatike 7G+R 7 marrshe klima bizonale navigator te instaluar per te gjithe europen disqe 18 origjinal audi goma te reja kilometra 247 mije origjinale mund ti kontrolloni ku te doni sendilje me ngrohje me fryrje dhe shfryrje komanda elektrike limitator shpejtesie xhama te zinj me certifikate tapiceri lekure bezhe shum e paster makina esht me sherbime te bera nuk ka nevoje per asgje

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 16 Maj 2022
Support Ukraine