2006' Audi A6 photo #1
2006' Audi A6 photo #2
2006' Audi A6 photo #3
3 foto

2006' Audi A6

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,200
Publikuar 20 Maj 2024ID: cdmtIX

Information from the owner

Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 25000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2006' Audi A6

Shitet:Audi A6
Motori:3mish pa taks lluksi
kambjo:Automatike
Makina disponin Timon me komando,Baxho xhami sensora para mbas,Serdilje meshin ngjyr pana shum e paster,Serdilje ngrohje-ftohje,Xhama te zinj,,Vaj filtra,Vaj kambjo te sapo nderuar,Cdo sherbim i ber n koh,Full servis,Makina esht mbajt nga nje pronar makin familjare jo makin tregu,Makina esht shum e paster si brenda dhe jasht ska nevoj per asgjn me te vogel,sensora para mbas
Cmimi:5200euro i diskutueshen

Support Ukraine