Shto te të preferuarat

2006' Audi A6

€4,400
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Audi A6 në Tiranë, Shqipëri
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Audi A6 2.7cc me letra te paguara deri ne dhjetor . ne gjendje te mir xhama elektrike, pasqyra elektrike me mbyllje, sensor parkimi para dhe mbrapa dritat para bixeno stopat mbrapa led,sensor shiu dhe drite, larse feneresh,xhama te zinj te rregjistruar ne leje qarkullimi .per me shum info nr tel.(0682372282

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 25 Prill 2021