2006' Audi A6 photo #1
2006' Audi A6 photo #2
2006' Audi A6 photo #3
2006' Audi A6 photo #4
2006' Audi A6 photo #5
2006' Audi A6 photo #6
6 foto

2006' Audi A6

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,999
Publikuar 10 Qershor 2024ID: 93Ol7Z

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2006' Audi A6

🏷 AUDI A6 2.4 Benzine ardhur nga Zvicra🇨🇭🇨🇭
🏷 Full Options
🏷 09-2006
🏷 Dritat biksenon origjinale,lëvizin sipas timonit
🏷 ndriçim sensor sipas krahut që pret timonin
🏷 sensor parkimi para dhe pas
🏷 kompiuter bordi
🏷 pilot automatik
🏷 sendilje elektrike dhe me ngrohje
🏷 Butona ne timon
🏷 Drita ambienti
🏷 Marshe te timon F1 (+-)
🏷 Pasqyra elektrike me ngrohje dhe mbyllje me buton
🏷 Disce r17 model 2018 me goma 100% te sapo vena
🏷 Sherbimet e kryera vaj dhe filtra origjinal.
🏷 Gjendje e SHKELQYER .
🏷 Ska nevoj per asnje investim
🏷 Letra per 1 vit
🏷 Impiant gazi Stag 100% me gaz
🏷 Cmimi:7000€

Support Ukraine