Shto te të preferuarat

2006' Audi A6

€5,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Audi A6 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 300000 km
Zhvendosje: 2697 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Audi A6 2.7 TDI ne gjendje shume te mire nga ana xhenerike motorrike.
*Prodhim fund viti 2006 dal ne treg ne 2007.
*Pilot automatik dhe distronic qe ndalon vete me distance nga makina perpara.
*Xenin dhe stopat me shirit led.
*Sistemi audi BOSE
*Sensor parkimi para mbrapa.
*Timon T komanda ne timon dhe leve marshi model i ri.
*Sendiljet me fryrje shfryrje
*Sherbimet e kryera ne kohe
*Goma ne gjendje te mire
Etj.
Shitet ose nderrohet plus minus vlera
5500 EURO I DISKUTUESHEM 0697609889