Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Audi A6

€4,900
2005' Audi A6 photo #1
2005' Audi A6 photo #2
2005' Audi A6 photo #3
2005' Audi A6 photo #4
2005' Audi A6 photo #5
2005' Audi A6 photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shes audi a 6 viti 04.12.2005 super full 2997 cm.NAFT 3.0 Baterin e re te sapovendosur.abs esp srs kompjuter bordi pilot automatik step tronik KAMJO AUTOMATIKE 7 G.KAMJOJA E RE.NAVIGATOR I MADH PER GJITH EUROPEN.opsionet ne timon sensor origjinal para mbrapa.KONDICIONERIN Sot sa ja rregullova tapiceria kabina NE GJENDJE PERFEKTE MAKINES I ESHTE DHENE PAST KOMPLET para 1 muaji 4 GOMAT 100 % TE REJA.FERROTAT PARA MBRAPA TE NDERRUARA.VAJ FILTRA TE NDERRUARA DHE VAJIN E KAMJOS TE NDERRUAR PARA 9 MUAJSH KA BERE TYFIN $ TUV $ PER 2 VJET QE ESHTE I VLEFSHEM DMTH KUALIDIMIN GJERMAN.PERDE ORIGJINALE E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA MAKINA NE TR 1 PRONAR. Makina QENDRON GARAZHD SHUM PAK E LEVIZ.SIGURACION DERI ME 28.09.2024 TEL NDERROHET 5500 euro cmimi nuk diskutohet fare CMIMI KESH 4900EURO CMIMI PADISKUTUESHEM FAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
CMIMI 4900 EURO

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 3 Nëntor 2023
Support Ukraine