Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2004' Audi A6

€3,350
4 foto
Mosha: 19 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike

A6 ME DOGANE TARGA DHE SIGURACION
AUTOMAT TRONIC
SEDILJE ME NGROHIE
XHAMA TE ERRET
SALLON LEKURE SHUM E PASTER
ABS AIR BACK
BAGAZHJERE ME 6 CD
SENSORE PARKIMI
SENSORE SHIU
NAVIGATOR
MOTTORRI SUPER IMBAJTUR 2.4 BENZINE
IMPINTI I GAZIT LANDIRENZI 100% KONSUM GAZ
TEPER EKONOMIK
CMIMI I DISKUTUESHEM DHE ME NDERRIM CMIM TJETER.

MAKINE SUPER E REHATESHME KUSH KA PERDORUR TE TILLE JA DI VLEREN.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 28 Janar 2023
Support Ukraine