2011' Audi A5 photo #1
2011' Audi A5 photo #2
2011' Audi A5 photo #3
2011' Audi A5 photo #4
2011' Audi A5 photo #5
2011' Audi A5 photo #6
6 foto

2011' Audi A5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,500
Publikuar 7 Tetor 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: HcW5gX

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2011' Audi A5

Audi A5 i ardhur nga gjermania🇩🇪
Viti 2011
Motorr 2.7 nafte v6 190 hp
Cambio Automatike (8 marshe)
Sallon lekure
Sendilje me mermorje,elektrike me ngrohje dhe fryerje
Navigator usb bluetooth aux
Sensore parkimi
Sensore shiu
Pasqyra me palosje dhe ngrohje
Fener dhe stopa led inteligjent
Disqe 18 me goma per 4 stinet
Klima me dy zona
221.000 km
Me dogan te paguar
Cmimi 10500€

Support Ukraine